מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס יוגה

קצת על יוגה

יוגה פירושה איחוד, חיבור או מיזוג. היוגה, אשר הגיעה במקורה מהודו, מדברת על מיזוג גוף ונפש, כמו גם בין האדם לאלוהות, דבר המתבצע בדרכים רבות ומגוונות. זוהי פילוסופית חיים המדריכה את האדם במחשבה הפילוסופית, בהתנהגות היום יומית, בתזונה ובהתעמלות. אף שבדרך כלל כשמתייחסים בישראל אל תרגול היוגה מתכוונים להטא יוגה, המכילה תרגול פיזי של הגוף ושל הנשימות, קיימות גם שיטות אחרות ביוגה כמו דיאטה יוגית ואף אימון ביוגה צחוק.

פרטים על קורס יוגה

קורס יוגה יכול לשמש כקורס התעמלות פיזית מאתגרת הכוללת מתיחות וחיזוק הגוף, אך גם קורס מורי יוגה רבים קיימים, המכשירים מורים ומדריכים בתחום היוגה. קורס יוגה המכשיר להוראה בתחום, קורסים אלו ניתן למצוא בבתי ספר לרפואה אלטרנטיבית כמו גם במכון וינגייט ובתי ספר להתעמלות. זהו קורס ארוך ומאתגר, אשר מטרתו להכשיר את המורה בתורה היוגית, ללמדו את הפיסלוסופיה והפרקטיקה של היוגה, כמו גם דרכי תרגול נכונות, נשימה ומדיטציה והדרכת המתרגלים כדי להינמע מפציעות ולהגיע לתוצאות רצויות. קורס זה מתקיים במתכונת של לימודים ותרגול, ומוצע במסלולים מואצים בני כמה שבועות במתכונת יומית, ועד לימודי תעודה מסודרים במשך שתי שנות לימוד.

במהלך קורסים של יוגה תלמדו הל הפילוסופיה והפיזיולוגיה של היוגה, ותתנסו בשיטות השונות, תוך הכרת ההבדל ביניהם. השיטות הן,  ויניוגה, איינגר B.K.S.Iyengar , אשטנגה ויניאסה יוגה, שיווננדה יוגה,  וביקראם יוגה. כמו כן תלמדו שיטות הוראה, תרגול נכון, ותתנסו בעצמכם בתרגול ובחיים לפי היוגה.

קריירה כמורה ליוגה

היוגה היא התעמלות נפוצה ופופולרית בקרב אוכלוסיות בנות כל הגילאים. כיום תוכלו למקור קורסי יוגה המתקיימים בכל חדר כושר, מרכז ספורט, כמו גם בבתי ספר, בתי אבות ואפילו בגני ילדים. בהתאם, הדרישה למדריכי ומורי יוגה מוסמכים קיימת כל הזמן. בסיום הכשרתכם קורס יוגה יעניק לכם תעודה המעידה על היותכם מדריכי יוגה או מורי יוגה, ותוכלו להתחיל לאמן במסגרות מאורגנות או באופן פרטי.

   

 

 

 

   
תחומים בקורס יוגה
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים