מחפשים מידע על בגרות באנגלית?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות באנגלית

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות באנגלית.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

בחינת הבגרות באנגלית בניגוד לבחינות בגרות בערבית , צרפתית ורוסית הינה בחינת חובה וללא בחינה זו אין אפשרות לקבל תעודת בגרות מלאה. בחינת הבגרות באנגלית מורכבת בצורה שונה לתלמידים אינטרניים ואקסטרניים. הבחינה לאקסטרניים הינה בחינת בגרות בכתב בלבד ואילו לאינטרניים הבחינה מורכבת מבחינה בכתב ובנוסף בחינה בעל פה. חלוקת הציון הינה 80% לבחינה בכתב ועוד 20% לבחינה בעל פה. הבחינה הינה בעלת מספר יחידות כאשר המינימום בזכאות לתעודת בגרות מלאה הינה 3 יחידות לימוד. מבנה השאלונים הינו מבנה הצבירה. לכל שאלון יינתן ציון עד 100 נקודות ושכלול של שלושת השאלונים ייתן את הציון הסופי. בחינת הבגרות באנגלית איננה קשה במיוחד ועל כל אחד לבחור את רמת האגלית המתאימה לו מ3 ועד 5 יחידות לימוד ולהבחן על מנת להוציא את הציון המקסימלי שהוא יכול. ישנו חומר עזר בבחינה והוא מילון אנגלי-אנגלי-אנגלי בלבד! לזכאים להקלות יינתנו הקלות מתאימות.

בחינת הבגרות בהיקף של 3 יחידות לימוד כוללת את שלושת השאלונים הראשונים A B C . בחינת הבגרות בהיקף של 4 יחידות לימוד יכלול את השאלונים C D E ובחינת הבגרות בהיקף של 5 יחידות לימוד יכלול את השאלונים האחרונים E F G . רוב השאלונים בכל היחידות יהיו ברמת הבנת הנקרא (ככל שהשאלונים עולים כך גם הרמה עולה) ובנוסך יהיה קטע כתיבה. בדרך כלל קטע הבנת הנקרא יהיה קטע שאותו הנבחן צריך לקרוא ולאחר מכן יצטרך לענות על שאלות הרלוונטיות לקטע. אחר כך יהיה קטע כתיבה בו הנבחן יצטרך להביע את כישורי הכתיבה שלו באנגלית. כאמור שכלול של שלושת השאלונים ייתן את הציון המתאים לנבחן. לבחינת הבגרות באנגלית אין חומר של הנבחן לשנן, כלומר אין מיקוד לבגרות הזו ועליו להביע את הידע שרכש במהלך שנות הלימוד שלו. עם זאת בחנויות הספרים ישנם ספרי תרגול שיכולות לעזור לנבחן ולתת לו הכוונה מתאימה. לקבלת מידע נוסף פנה אלינו.