מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורסים לשכת התעסוקה

קצת על קורסים לשכת התעסוקה

לשכות התעסוקה ברחבי הארץ מציעות לפונים אליהן קורסי הכשרה מקצועית המיועדים לשפר את אפשרויות התעסוקה של מחפשי העבודה, כמו גם להכשיר עובדים למקצועות הנדרשים באותה עת באיזור מסויים. קורסים לשכת התעסוקה מוצעים לעובדים ללא הכשרה מקצועית, כמו גם קורסי הסבה מקצועית המיועדים לעובדים מיומנים שאין ביקוש לעבודה בתחומם.

לימודים בקורסים לשכת התעסוקה הם במסגרת האגף להכשרה מקצועית מטעם משרד התעשיה,המסחר והתעסוקה (תמ"ת) ומופעלים באמצעות שירות התעסוקה. הלימודים מתקיימים במרכזי ההכשרה של משרד העבודה ובבתי-ספר מקצועיים, בכל רחבי הארץ. חלק מהלימודים מיועדים להכשרה מקצועית בסיסית ואינם דורשים אף תעודת בגרות, ואילו לאחרים תנאי קבלה נוקשים יותר תחומי הלימוד מגוונים וגם רמת הקושי משתנה מתחום לתחום.

פרטים על קורסים לשכת התעסוקה

על מנת להתקבל ללימודים במסגרת הכשרה מקצועית בקורסים לשכת התעסוקה, יש להירשם בלישכת התעסוקה במקום מגוריכם כמחפשי עבודה, ולבקש הפנייה לקורס בהתאם לרשימה המפורסמת באותה העת. קורסי הלימוד מגוונים, ונפתחים מעת לעת בהתאם לצורך במוסדות חינוך מתאימים. ישנם כמה מסלולי לימוד בלימודי יום או לימודי ערב, ואורך הלימודים משתנה מתחום לתחום, אך ברוב המקרים מדובר בקורס בן כמה חודשים.

רוב קורסי הלימוד הם קורסי יום, הנערכים חמישה ימים בשבוע בין השעות 8:00 בבוקר ו16:00 אחר הצהריים. בזמן הקורס יש להיות נוכחים בכל השיעורים, ותהיו זכאים להטבות מטעם ביטוח לאומי.  דמי אבטלה משולמים במשך החודשיים הראשונים לזכאים להם, כמו גם הבטחת הכנסה.

מידע מפורט ומעודכן אפשר לקבל אצל יועצי התעסוקה בלשכות שירות התעסוקה ברחבי הארץ, שם יוכלו גם לכוון אתכם לקורסים הנפתחים באותה תקופה, ולהפנות אתכם לביטוח הלאומי לבדיקת זכאותכם לדמי אבטלה או הבטחת הכנסה בזמן הלימודים.

קריירה חדשה

בוגרי הכשרה מקצועית בקורסים לשכת התעסוקה יופנו לתעסוקה בתחומם על ידי לשכת התעסוקה עם סיום הקורס. כמו כן, במידה וקורס ההכשרה הוכר על ידי התמ"ת, ועברתם את המבחנים, תקבלו תעודת מקצוע מתאימה.

 

   
תחומים בקורסים לשכת התעסוקה
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים