מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורסים

ההחלטה לפנות ללימודים בקורס תלוייה בצרכי התלמיד, ובמטרה לשמה הוא ניגש לקורס. קורס ניתן ללמוד בהיקף לימודים משנה בין אם למטרת השכלה כללית, שיפור יכולותינו בתחביב תחומים שונים, או כאמצעי כניסה לשוק העבודה כגון תואר ראשון, ברכישת מקצוע מבוקש כגון לימודי תעודה.

בבחירת קורס לימודים, מומלץ לבחון האם תחום זה מתאים לנו מבחינת נושא הלימודים ואופיים, כמו גם אופי העבודה בתחום (מול מחשב או מחוץ למשרד, עבודה אם אנשים, שירות לקוחות או עבודה פרטנית וכך הלאה) מהם הדרישות מעובדים בתחום והאם יש לנו את הכישורים והרצונות לעמוד בהם.  לשם כך עלינו להכיר את הענף, לדעת את הסיכונים והיתרונות שבו, את יכולת ההשתלבות שלנו בו, ועד כמה נוכל להשקיע, הן מבחינת כסף והן מבחינת זמן, כדי להיכנס אל תוך ענף זה. לעיתים מומלץ ללמוד קורס מבוא לתחום ולשוחח עם אנשי מקצוע אשר יוכלו להעניק לכם פרספקטיבה נכונה על הענף.  

קורסי לימוד משתנים גם ברמת המרצים המלמדים בקורס, בחלקם תמצאו מדריכים עם השכלה מוגבלת אשר הוכשרו במיוחד להעביר קורס זה, ובאחרים תתקלו במומחים בתחום, מרצים בעלי הכשרה, ניסיון תיאורתי או ניסיון מעשי ברמות שונות. אופי המרצים, היקף ידיעותיהם וכישורי ההרצאה שלהם יכולים להוות מרכיב משמעותי בהצלחת הקורס והלמידה בו.

בבחינת קורס מקצועי נרצה לדעת גם איזו הכשרה יעניק קורס זה, באיזה מידה הוא משלב תיאוריה ופרקטיקה, כמה הוא מכוון לדרישות בשוק העבודה ואיזה תעודה תקבלו בסופו. האם זוהי תעודה המעידה על לימודים כלליים או מתמחים, תעודה המוכרת על ידי משרדי הממשלה כמו מה"ט או התמ"ת, המועצה לשהכלה גבוהה או בקרב אנשי הענף. האם תעודה זו תשמש לכם מסמך רשמי בעת חיפוש עבודה וקבלה למוסדות לימוד אחרים או שזו תעודה שניתנת ללא פיקוח כלל (כמו מאמנים בתורות ושיטות חדשות למיניהם ועוד)

קישורים נוספים: קורסים

   
תחומים בקורסים
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים