מחפשים מידע על לימודי פסיכומטרי?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

הכנה לפסיכומטרי

מוסדות הלימוד הגבוהים כמו אוניברסיטאות או מכללות, עורכים ציון מתאם בין ציוני בגרויות לבין ציוני בחינה פסיכומטרית, כמדד לקבלת מועמדים ללימודי תואר ראשון וסינונם מבין רבים.

הבחינה הפסיכומטרית מעוררת חרדה בקרב הפונים ללימודי תואר ראשון ובהמשך לימודי תואר שני  ,ואכן, אליו כדאי להתכונן ברצינות. הבעיה בבחינת הפסיכומטרי איננה מורכבות השאלות בלבד, הטריגר הוא עמידה בזמנים המוקצבים לכל פרק בבחינה.

הכנה לפסיכומטרי צריכה להיות מדוקדקת ואינטנסיבית, יש להתאמן במשך תקופת טרום מועד הבחינה היטב על זריזות ועמידה בזמנים.

לימודי אנגלית, מתמטיקה בסיסית, וגם עברית , כרוכים במסגרת הכנה לפסיכומטרי. יש לפתור כמויות של תרגילים ובעיות בכל אחד מן התחומים, ולשנן מאגר עצום של אוצר מילים וביטויים באנגלית ובעברית רמה.

ברוב המקרים סטודנטים הניגשים לבחינת הפסיכומטרי מתכוננים בשקדנות ואף מוותרים על עבודה לפרנסתם במשך תקופת ההכנה ובפרט בשבועיים האחרונים , שבועיים שנקראים גם ה"מרתון".

ישנם קורסים מקצועיים ביותר המכינים לבחינה הפסיכומטרית, ניכר כי סביבת עבודה באווירה תחרותית וכקבוצה, מחדירה מוטיבציה גבוהה יותר ללמידה ולשיפור הישגים.

מכוני הכנה לבחינה הפסיכומטרית מגייסים מדריכים מוכשרים ורגישים לצרכי התלמידים, יחד עם דרישות להתמדה והשקעה. כל מכון לימודים מציע שיטות לימוד אחרות, וכולם חותרים למטרה אחת משותפת, למקסם את מימוש הפוטנציאל של כל מועמד בבחינה.

תחרות המתקיימת בין בתי הספר השונים ללימודי פסיכומטרי דווקא הפכה מועילה, כאשר כל חברה מעוניינת להיות מתויגת כמובילה ביותר, התלמידים נהנים ממבחר משובח.