מחפשים מידע על השלמת בגרויות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

השלמת בגרויות

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום השלמת בגרויות.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

פעם היה זה נהוג להגיד לתלמידים שאת תעודת הבגרות שלהם, הספתח שלהם לחיים, יש רק הזדמנות אחת להוציא וזה בזמן בית הספר בלבד. אך כיום רבים מאיתנו לא רוצים להפסיד את הזמן היקר שלנו כנערים ונערות על לימודים אלא רובנו אוהבים לצאת למסיבות הכי שוות, ליהנות בים ולתפוס גלים, להסתובב עם החברה ולשמוע מוזיקה מגניבה. למי יש כוח לשבת על התחת וללמוד כל היום?! לא לרבים מאיתנו. אבל מה קורה כשמתבגרים קצת וכבר רוצים לרכוש מקצוע והשכלה מכוונת? מה קורה כשלפתע פתאום תעודת הבגרות שלנו היא כרטיס הביקור היחידי שלנו בעולם הגדול? ולפתע היא מקבלת משקל רב, משהו שלא היינו מוכנים אליו! במיוחד בשביל זה ישנם מכוני לימוד אקסטרניים אשר יעזרו לנו להשלים בגרויות על הצד הטוב ביותר, לקבל את תעודת הבגרות שלנו כאשר אנו מוכוונים מטרה ומבצעים כל פעולה עם חשיבה והפעלת שיקול דעת מתאים ולא כמו בני נוער עם קוצים בישבן. בעזרת צוות מורים מנוסה ומיומן, ספרי תרגול לבגרות אשר נותנים לנו תרגול מתאים וכמובן- המון מוטיבציה להצליח, השלמת בגרויות, אין ספק שזה הדבר הבא אצלנו!

כיום ניתן להשלים בגרות כמעט בכל דבר ולאו דווקא רק במקצועות החובה. לרבים מאיתנו שיש בעיות של קשב וריכוז או סתם כאלה שצריכים תשומת לב מיוחדת, השלמת הבגרויות מתבצעת עם מורה אישי אשר עוקב אחר כל צעד וצעד בהתקדמות שלנו בחומר ומספק לנו מענה לכל השאלות שלנו. ספרי הלימוד אשר מספקים לנו ברוב המכונים האקסטרניים מכילים מספר רב של תרגולים אשר מתאימים לכל רמה שהיא ולתרגול רב ככל האפשר. למי מאיתנו שלא רוצה לשלם סכום רב יכול להשלים את הבגרויות לבד על ידי קניית הספרים בלבד ולבצע למידה עצמית ותרגול עצמי. אמנם אין זה יעיל כמו למידה עם מורה אשר מלמד ועוזר לנו להבין את החומר לעמוק, אך גם זה עושה את העבודה לרוב. אז אם גם אתה העברת את השנים בתיכון לא על ספסל הלימודים וכרגע ברצונך להשלים בגרויות, פנה עוד היום אל אחד ממכוני הלימוד האקסטרניים לקבלת ייעוץ והכוונה.