מחפשים מידע על בגרות אינטרנית?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

בגרות אינטרנית

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום בגרות אינטרנית.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

לאחר שאנו מסיימים את בית הספר היסודי אנו פונים אל חטיבת הביניים. רק שם אנו מתחילים לקבל מושג על מה עומד בפנינו. בתיכון זה כבר ספור אחר לגמרי. אנו מתמודדים במלחמה יומיומית לעבר תעודת הבגרות שלנו שהיא היעד הנכסף. תעודת הבגרות הינה אישור של משרד החינוך על ההצלחה של תלמידים שונים בבחינות הבגרות מעבר לרף הנדרש. אחר כך בבואנו להתקבל לעבודה או למוסדות אקדמאיים תעודת הבגרות מהווה תנאי לסינון ומיון של המבקשים להתקבל. אנשים בעל תעודת בגרות גבוהה וטובה יותר יתקבלו במהרה בעוד כאלה עם תעודת בגרות שלא עומדת בדרישות יקבלו תשובה שלילית. אין ספק שתעודת הבגרות היא המפתח להצלחה שלנו בחיים והיא זו אשר מעמידה אותנו בפני העולם הגדול, המוסדות האקדמאיים, בבואנו להתקבל אליהם. כיום תעודת בגרות זהו לא תנאי מספק וכיום דרושה לא רק תעודת בגרות אלא תעודת בגרות טובה. כאשר אנו מגיעים אל התיכון המטרה שלו היא אחת ויחידה, תעודת בגרות. זהו הנסיון הראשון שלנו ואצל חלקנו גם היחידי לרכוש תעודת בגרות טובה.

אנו לומדים עם החברים, מכינים או לא מכינים שיעורי בית, ניגשים למבחנים, מבחני מתכונת ולבסוף מבחן הבגרות. כל זה נמשך 3 שנים בדרך כלל אך יש בתי ספר אשר תקופות הלמידה מעט שונות. הלמידה היא אינטנסיבית וקשה אך לבסוף, לאחר סיום התיכון אנו מקבלים את תעודת הבגרות שלנו. אם היא טובה ומספיקה לנו (בדרך כלל בשילוב הפסיכומטרי) כדי ללמוד מה שאנחנו רוצים אז אנחנו שמחים, ואם לא כך המצב אנו מתחילים לחפש דרכים כדי לשפר את ציוני הבגרות או לנסות להתקבל אל מקום אחר בזמן אחר. אין ספק שזהו עסק לא פשוט. בגרות אינטרנית הינה השגת תעודת הבגרות על ידי לימודים בתיכון, אחר כך כאשר נרצה להשלים את תעודת הבגרות שלנו זה יהיה על ידי לימודים אקסטרניים בדרך כלל.