מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס קיץ

חום יולי אוגוסט הגיע ועימו חופשות מבתי הספר ומוסדות הלימוד, זוהי בדיוק התקופה לקחת קורס קיץ וללמוד משהו חדש. מוסדות הלימוד מציעים קורסים מזורזים במסגרת סמסטר הקיץ המיועדים בעיקרים לעובדי מערכת החינוך הנמצאים בחופשה ומעוניינים בהשתלמויות, לתלמידים אשר משתעממים בחופש ורוצים קייטנה מסוג אחר, כמו גם לסטודנטים הרוצים לשנות קצת כיוון ולגוון בלימודים מחוץ לשגרה.

מלבד קורס קיץ כלליים, מוסדות הלימוד מציעים גם סמסטר קיץ, בו תוכלו להשתלם בנושא שתמיד למדתם ללמוד, ואם אתם סטודנטים, תוכלו או להקדים את הסמסטר הבא וללמוד בניחותה מספר קורסים מצומצם או לחזור על חלק מהקורסים במידת הצורך (בלי להתעכב עליהם במהלך שנת הלימודים). כמו כן קורסי קיץ מתאימים לסטודנטים לקראת שנת לימודיהם הראשונה, כאשר הם מאפשרים להיכנס ללימודים בצורה רגועה, עם קורסים בודדים במקצועות המבוא המוצעים (מגוון הקורקסים בסמסטר קיץ מצומצם מאוד), כמו גם לקחת קורס רמה באנגלית ולהתקדם לקראת פטור נדרש.

קורס קיץ אקדמי אורכו 12 שבועות (לעומת 14 בסמסטר רגיל), ובדרך כלל מתקיים בפגישה אחת או בשתי פגישות שבועיות. עלות קורס קיץ אקדמי היא שעלות קורס רגיל באקדמיה (במקומות בהם שכר הלימוד נקבע על ידי המועצה להשכלה גבוהה יהיה זה כ-500 שקלים לנקודת זכות).

קורס קיץ במוסדות פרטיים אורכם משתנה בהתאם למקצוע המבוקש, כמו גם לאופי התלמידים ומטרות הקורס. קורסי קיץ לתלמידים יערכו בדרך כלל בשעות הבוקר, וימשכו שבוע או שבועיים במתכונת יומית, כתחליף לקייטנות ועלותם בהתאם נעה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים.

עבור התלמידים הבוגרים, מוצעים קורסי השתלמות מרוכזים (בדרך כלל במתכונת של 24 או 56 שעות אקדמיות), בלימודי יום או לימודי ערב. כשזה מגיע לקורסים לקהל הרחב, המגוון הוא כמעט אינסופי ומומלץ לברר עם מוסד הלימודים את אורך הקורס, תוכנו והכשרה אותה הוא מעניק ואופי התעודה המוענקת בסופו.

   
תחומים בקורס קיץ
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
האוניברסיטה הפתוחה קורסים