מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס צורפות

קצת על צורפות

צורפות היא אומנות הכנת תכשיטים ממתכת היא כוללת עיבוד המתכת, זיקוקה ועיצובה לצורת התכשיט הרצויה. הצורף הוא אומן הנדרש לידע בחומרים ובעיקר בשימוש במתכות האצילות, כמו גם אמן, המעצב את המתכת ליצירות יפיפיות הבאות להיטיב עם המתבונן בהן. על מנת להפוך לצורף יש ללמוד את מקצוע הצורפות בקורס צורפות, ולהתמחות בתחום.

פרטים על קורס צורפות

בין אם הנכם לומדים את הצורפות כתחביב או כמקצוע, קורס צורפות יפתח בפניכם צוהר לעולם אשר תוכלו לבטא בו את נטיותיכם האומנותיות, לרכוש ידע ולייצר תכשיטים עבורכם כתחביב או לעסוק בכך במשרה מלאה. קורס צורפות מתנהל אצל מורים פרטיים לצורפות, בתי ספר לאומנויות, כמו גם במכללות להכשרה מקצועית של משרד העבודה לתעודת סיווג מקצועי צורפות סוג 1.

ניתן ללמוד צורפות בקורסים קצרים, ברמות שונות, אשר יציגו בפניכם טכניקות עבודה שונות ושימוש בחומרים מגוונים, כמו גם ללמוד קורס צורפות מקיף בן שנה ויותר, או אף ללמוד אומנויות במוסד אוניברסיטאי כבצלאל, המעניק תואר ראשון במגמת צורפות. בבואכם לבחור קורס צורפות כדאי לחשוב על מטרת הלימודים, ולבדוק את רמת מוסד הלימודים, הכשרת המורים, התעודה או התואר המוענקים בסוף הלימודים, כמו גם דרישות הקבלה ורצינות הלימודים.

קורס צורפות קיים במתכונת לימודי יום, או בתור לימודי ערב פעם או פעמים בשבוע, אורך הקורס ישתנה בהתאם למתכונתו, וכך גם עלותו, הנעה בין כמה מאות שקלים לאלפים רבים. יש לבדוק אם עלות הקורס כוללת גם חומרים וכלים אישיים שעלותם גבוהה.

קורס צורפות יכיל בין השאר את הנושאים הבאים: -יסודות הצורפות, מתכות אצילות ועבודה איתן, הכרת כלי הצורפות, וטכניקות עבודה: ניסור, פיצור וקדיחה, סימון, סירוט ומדידה, הלחמות וחומרי הלחמה,  בניית טבעות חלולה, ריקועים במתכת, ליטוש במכונת ליטוש, בניית עגילים, סיכות, ענקים.

קריירה בצורפות

בסיום קורס צורפות תוכלו להתחיל להכין תכשיטים עבורכם ועבור חברים, לעבוד בתחום באופן עצמאי ולייצר תכשיטים בחומרים מגוונים, או אף להתקבל לעבודה בתחום במפעל תכשיטים. לצורפים מוכשרים יש תמיד ביקוש ומקום להתפתחות מקצועית ברכישת טכניקות עבודה נוספות ופיתוח סגנון אישי.

   
תחומים בקורס צורפות
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים