מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס עיצוב פנים

קצת על עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא תחום בעוסק בעיצוב ותכנון חללים פנימיים של מבנים, תחום שהתפתח מתוך האדריכלות. בעוד האדריכל מתכנן מבנה שלם ואת חיבורו לסביבה בה הוא מוקדם, מעצב הפנים עוסק בבניית אופיו הפנימי, החל ממיקום קירות ועד לפרטים הקטנים כתמונות על הקירות וסגנון הרהיטים. לימודי אדריכלות כוללים אלמטנים של עיצוב פנים, וגם לימודי עיצוב פנים דורשים הבנה בסיסית בתחומים ההתמחות של האדריכלות.

פרטים על קורס עיצוב פנים

את הכשרתכם בתחום עיצוב פנים ניתן להתחיל מקורס עיצוב פנים אשר יציג בפניכם את עקרונות המקצוע. קורס עיצוב פנים בסיסי יתן בידיכם כלים וידע תיאורטי לעיצוב פנים, כמו גם תעודה המאפשרת לכם לעסוק בתחום. ניתן ללמוד כמובן לא רק קרוס מבוא, אלה להעמיק בתחום, בלימודי תעודה האורכים מספר חודשים, ואף להתמקצע בקורס עיצוב פנים שיעניק לכם תואר הנדסאי, כמו גם לימודים לתואר ראשון באדריכלות ועיצוב פנים האורכים ארבע שנים.

תנאי הקבלה לקורס עיצוב פנים משתנים מתוכנית לתוכנית, אך המשותף לכולם הוא בצורך שהמעצב יהיה בעל  נטייה אומנותית, יצירתיות ורגישות לצרכי הלקוחות, תכונות אשר קשה להקנות בלימודים פורמליים. בהמשך, ילמדו התלמידים את הידע והמיומנויות בטכנולוגיות הדרושות לשם עבודתם. כך יחשפו למקצועות כהנדסת אנוש, תולדות האדריכלות ומבוא לאדריכלות מודרנית, תולדות האומנות, תורת הצבע, אסטתיקה, מערכות בנין, אינסטלציה וחשמל, מבוא לטכנולוגיה, עיצוב מוצר, ארגונומיה, חוק תקן ותקינות בנייה, פיזיקה, תורת החומרים, כמו גם גרפיקה ותוכנות גרפיות ממוחשבות, תכנון באמצעות מחשב, תולדות עיצוב הפנים ואף תחומים חדשים באיזורינו כמו תורת הפנג שואי. 

הלימודים משלבים תיאוריה בסדנאות וסיורים, ובסופם יצטרכו התלמידים לבצע פרוייקט גמר אשר יצטרף לתיק העבודות שלהם.

קריירה בעיצוב פנים.

קורס עיצוב פנים מעניק לכם תעודת מקצוע מבוקש, אשר יאפשר לכם כיווני התפתחות רבים בתחום, כמו גם המשך לימודים לתארים מתקדמים ולהתמחויות מגוונות. תוכלו לפנות לעבודה כשכירים או כעצמאים ולעסוק בעיצוב פנים ללקוחות פרטיים ועסקיים (עיצוב בתים ומשרדים), שימור מבנים היסטוריים, עיצוב ריהוט, עיצוב תפאורות ותצוגות, עיצוב פנים לחברות בניה ומשרדי תכנון, מעצבי פנים ברשויות שונות ובחברות גדולות ועוד.

   
תחומים בקורס עיצוב פנים
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים