מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס ספרדית

קצת על קורס ספרדית

בין קורסי השפה הפופולריים ביותר תמצאו את קורס ספרדית. הספרדית, שפה קולחת ומאושרת היא השפה הרשמית במרבית מדינות דרום אמריקה (אמריקה הלטינית), והיא השפה הרומאנית המדוברת ביותר. ספרדית היא שפת הדיבור הרביעית התפוצתה בעולם, עם מעל 400 מליון דוברים, והיא השפה הרשמית בספרד ובעוד 43 מדינות בחמש יבשות. הדרישה לספרדית גבוהה אצל אנשי עסקים המעוניינים בקשרים מסחריים עם מדינות דוברות ספרדית, כמו גם למטיילים המעוניינים לטייל במדינות אלו באופן עצמאי. קורסי ספרדית למתחילים ולמתקדמים מתאימים גם לחובבי השפות ולשוחרי הקולנוע הספרדי והטלנובלות.

פרטים על קורס ספרדית

קורס ספרדית מקנה כישורי שפה החל הכוללים אוצר מילים וביטויים, כתיבה וקריאה, כללי דיקדוק ותחביר המאפשרים לכם להשתמש בשפה ברמות שונות על פי דרישותיכם, החל מהבנת הנשמע בסרטים, שיחה בסיסית או שיחה עסקית ועד קריאת עיתונים, כתיבה אקדמאית. כמעט בכל קורס ספרדית תקבלו גם מידע על התרבויות השונות הדוברות ספרדית, אשר השפעתן ניכרת היטב בשפה ומשפיעה על דיאלקטים שונים בה.

קורסים ללימוד ספרדית נחלקים למספר רמות בהתאם לרמה ההתחלתית של התלמיד (מתחילים, ביניים ומתקדמים) ולמטרות הקורס השונות. כך תמצאו קורס ספרדית המעניק ידע רחב במבנה השפה, יחד עם אוצר מילים ויכולות כתיבה וקריאה, ואילו קורסים אחרים המתמקדים בעיקר בשפה המדוברת ומאפשרים לכם תוך זמן קצר לנהל שיחה בסיסית ולהתנהל בסביבה דוברת ספרדית.

בקורס ספרדית עיסקית תקבלו בעיקר כישורי שפה ואוצר מילים המתאים להבנת מסמכים מסחריים וניהול משא ומתן עיסקי, בעוד בקורס למוצ'ילרים בנוסף לאוצר מילים בסיסי, תתאמנו בסיטואציות מחיי המטיילים בשיחות השמות דגש על דברים כהזמנת מלון, בירור מיקום תחנת האוטובוס והתנהלות בשדה התעופה.

אורך קורס ספרדית משתנה מתוכנית לתוכנית, כמו גם עלות הלימודים והתעודה המוענקת בסופם, ומומלץ לברר פרטים אלו מראש ולבחור את הקורס המתאים ביותר לרמתכם ולצרכיכם.

 

   
תחומים בקורס ספרדית
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים