מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס אנגלית

קצת על השפה האנגלית

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם. מקור השפה האנגלית הוא באנגליה, והיא השפה הרשמית במדינות רבות שהיו חלק מהאימפריה הבריטית כאוסטרליה, ניו זילנד, קנדה, הודו, דרום אפריקה ועוד. האנגלית היא שפת התקשורת הנפוצה ביותר בעולם כיום, ומשמשת בעסקים, באקדמיה במדיה ובתרבות לתקשורת בין אנשים מכל קצוות תבל. 

הפופולריות של האנגלית הופכת אותה לנדרשת ביותר גם עבור אנשים רבים שויתרו עליה לפני שנים רבות, וגם עבור אלו שרק לומדים היום את שפת אמם. קורס אנגלית יעזור לכם לרכוש את השפה האנגלית, ולהשתמש בה בהתאם לצרכיכם, בין אם לגלישה באינטרנט, קריאת מאמרים, טיול בחו"ל או הבנת הוראות הרכבה של שולחן.

פרטים על קורס אנגלית

קורס אנגלית יעניק לכם את הכלים להבנת השפה, קריאה, כתיבה ודיבור בה ברמות שונות ובשימושים שונים בהתאם לצרכיכם. קורס אנגלית למתחילים ילמד אתכם לקרוא ולכתוב את האלף בית האנגלי, ילמד את הדקדוק האנגלי ברמה בסיסית, ויתן בידיכם אוצר מילים ראשוני. ככל שתתקדמו עם לימודי אנגלית, תלמדו מילים רבות יותר, דקדוק מסובך יותר ותוכלו לשלם קורס אנגלית למטרות מיוחדות כמו שיפור הדיבור למטרות טיול, אנגלית לעסקים או לאוניברסיטה או אנגלית טכנית.

אורך הקורס ועלותו משתנים בהתאם למטרות הקורס, ומקום הלימודים. תוכלו לקחת קורס אנגלית בן חצי שנה או שנה במסגרת לימודיכם באוניברסיטיה או במכללה, במוסדות פרטיים ללימודי שפה (בתי ספר לשפות), כמו גם אצל מורים פרטיים לאנגלית ואפילו תוכלו למצוא קורס אנגלית ללימוד עצמי באינטרנט. רצוי לבחור קורס אנגלית עם מורה טוב, המובנה לפי צרכיכם, בין אם קורס ארוך ומובנה, ובין אם קורס מואץ לראת נסיעה או פגישה חשובה.

מה נותן קורס אנגלית

קורס אנגלית מעניק שליטה בשפה האנגלית ברמות שונות, בהתאם לקורס הנבחר ורמת ההשקעה שלכם. רכישת שפה דורשת מאמץ, ולכן ככל שתתמידו יותר כך תפיקו יותר מהקורס. בתום קורס אנגלית תוענק לכם תעודה ממוסד הלימודים, ובאפ מדובר במוסד מוכר תעודה זו, יחד עם הכישורים שנלמדו, יאפשרו לכם להתקדם במקום העבודה, ואף לגשת לתפקידים מעניינים וחדשים. ניתן ללמוד אנגלית גם לתואר ראשון בשפות וספרות אנגלית.

   
תחומים בקורס אנגלית
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים