מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

מחיר קורס

מחיר קורס נקבע על פי מספר פרמטרים ומשתנה מאוד ממקום למקום. בבואכם לברר את מחיר קורס מסויים, עליכם לברר גם את היקף השעות ואת ההסמכה שמוענקת לכם בתוסף הקורס. במרבית קורסי הלימוד מחיר קורס נקבע על פי ערך השוק של המקצוע אותו הוא מלמד, יחד עם היקף השעות הנלמד, החומרים הנדרשים בו, הכשרת המרצים, מוניטין מוסד הלימודים ועוד. גם באותו מוסד לימודים יתכן ותתקלו במחירי קורס שונים בין תוכנית לתוכנית, בעיקר במסלולים מיוחדים הנפתחים עבור אוכלוסיות ייחודיות, דוגמת מסלולי המנהלים באוניברסיטאות, אשר להבדיל ממסלולי הלימוד לתואר רגיל בשכר לימוד אוניברסיטאי, יעלו למבקשים ללמוד תואר במסגרת מפנקת יותר עד 200,000 שקלים במוסדות מסויימים.

יש לציין שעלות הקורס ומחיר הקורס אינם בהכרח תואמים, זאת משום שקיימים גופים רבים המממנים קרוסי לימוד במטרה להכשיר אוכלוסיה מסויימת לבצע תפקידים נדרשים. כך קורס בהכשרה מקצועית של משרד התמ"ת, האורך מספר חודשים בהיקף לימודים מלא ומעניק תעודה בסופו מחירו כאגרת הלימודים בלבד, סכום בן כמה עשרות שקלים לחודש (וגם מקבלים תשלומים מהביטוח הלאומי בזמן זה) ואילו מחיר קורס בן כמה שעות שיכשיר אתכם למקצוע אלטרנטיבים מבוקש יכול לעלות לכם כמה אלפי שקלים.

כשמדובר בלימודים במוסד אקדמי, במסגרת תואר אקדמי הנתמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה, מחיר קורס הוא נגזרת של מחיר שנת לימודים, המבוססת על 40 נקודות זכות שנתיות, ועולה כעשרת אלפים שקלים לשנה. במידה ותבחרו לפרוט את הלימודים לקורסים בודדים, יחושב מחיר קורס בהתאם למחירון כאשר קורס סמסטריאלי בן מפגש שבועי אחד ויעלה כ-500 ש"ח.  במוסדות לימוד פרטיים מחיר זה משתנה (כמו גם עלות שנת לימוד) ויכול לנוע בין עשרות שקלים למפגש יחיד ועשרות אלפי שקלים לקורס שנתי מבוקש.  כך לימודי מחשבים באוניברסיטה יעלו לכם שכר לימוד אוניברסיטאי, ואילו מחיר קורס בודד במוסד לימודים פרטי יכול לעלות 2000-7000 שקלים לקורס.

   
תחומים במחיר קורס
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים