מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס תקשורת

קצת על תקשורת

תקשורת היא יצירת קשר בין שני גורמים לשם העברת מסר. תחום לימודי התקשורת התפתח במאה ה-20, ועוסקים בעיקר בתקשורת המונים - תופעה מודרנית שתחילתה במאה ה- 20 אשר מאופיינת בפנייה לקהל רחב, אנונימי ומגוון, באמצעות שימוש באמצעי תקשורת המונים, כגון: טלוויזיה, רדיו, עיתונות, קולנוע, ספרות ואינטרנט. בתקופה זו הטכנולוגיות ששינו את העולם חדרו לחיי האנשים ברבדים רבים, וכך המדיה, התקשורת, משנה את התרבות עצמה. קורס תקשורת מתייחס ללימודים מתחום התקשרות, וניתן למצוא מגוון רחב של קורסים בתחום.

פרטים על קורס תקשורת

תחום לימודי תקשורת הוא רחב, והוא כולל קורסים קצרים שיכשירו אתכם למקצועות התקשורת, כמו גם תארים שלמים המטפלים בפן האקדמי של התחום. אורך הלימודים משתנה ממסלול למסלול, החל ממפגשים בודדים שיכשירו את כם לקריינות רדיו ועד שלוש שנים לתואר ראשון בתקשורת.

מבין התחומים הרבים המציעים קורס תקשורת תוכלו למצוא קורס תקשרות חזותית, קורס תקשורת המונים, קורס תקשורת בין אישית, קורס הנדסאי קולנוע וטלויזיה, קורס קריינות רדיו, קורס קופירייטינג ופרסום, עיתנאות כתובה ומשודרת, קורס שדרים וכתבי ספורט, קורס יחסי ציבור דוברות והסברה, , קורס תקשורת עסקית, קורס עיתונאות ותקשורת , קורס תחקיר והפקה טלויזיונית, ועוד.

כמובן שקיים גם תחום תקשורת מחשבים, כאשר כל מכללה ובית ספר למחשבים יציע קורס תקשורת רשתות, אותו תוכלו ללמוד לימודי תעודה ברמות שונות או אף לתואר מהנדס רשתות.

קריירה לבוגרי קורס תקשרות

עם סיום לימודי התקשורת תוענק לכם תעודה המעידה על לימודיכם. מומלץ לברר איזו תעודה יעניק לכם קורס תקשורת בכל מוסד, האם תעודה זו מוכרת לגמולים, על ידי משרדי ממשלה וגורמים בתעשייה, והאם ניתן לנצל את לימודי התעודה לקראת לימודים אקדמיים. בהתאם לתחום הנלמד תוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון תפקידים מעניינים .

   
תחומים בקורס תקשורת
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים