מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס גישור

קצת על גישור

הגישור – היא דרך לישוב סכסוכים המתבססת על הסכמתם של בעלי המחלוקת להשתתף בתהליך. מטרתת הגישור היא להביא את הצדדים לסכסוך לקיים הליך של הידברות ומשא ומתן, באמצעות צד שלישי מיומן וניטרלי, תוך שליטה של הצדדים בתהליך ובתוצאותיו. גישור הוכחה כשיטה אשר מעבר לפתרון הסכסוך המבוססת על קבלה הדדית של הפתרון, בונה תשתית להמשך היחסים בין צדדי הסכסוך ואף שיפורם.

פרטים על קורס גישור

קורס גישור נועד לתת בידי המגשר כלים לשיפור מיומנויות בין אישיות, ניהול משא ומתן והשגת פשרה בין צדדים מסוכסכים, תוך הנחיית תהליך ההידברות בין הגורמים השונים. ישנן שיטות גישור שונות, והכשרה המותאמת לפתרון סכסוכים בקבוצות שונות כסכסוכים במשפחה, בין שכנים, במקומות עבודה, בקהילה, סיכסוכים עסקיים ועוד.

קורס גישור ניתן ללמוד בגומא – המרכז הישראלי לגישור, כמו גם במספר אוניברסיטאות ומכללות. ניתן ללמוד קורס גישור בודד, קורס גישור המשלב מספר תחומי גישור, תואר בלימודי ניהול ויישוב סכסוכים ומשא-ומתן או אף ללמוד לתואר שני בגישור.  ההכשרה כמגשר דורשת ידע רב , פיתוח יכולת ובטחון לבצע גישור בסיטואציות שונות, כולל סיטואציות מורכבות שכוללות מספר משתתפים ורגשות סוערים.

אורך הקורס משתנה ממקום למקום, בהתאם להיקף הקורס, מטרותיו והתעודה המוענקת בסופו. אופי הלימודים גם כן תלוי במשתנים רבים ולכן ניתן למצוא קורסי גישור המיועדים כסדנאות מרוכזות בני כמה ימים, לימודי ערב, לימודי יום ואף הכשרות בנות כמה שנים (שלוש שנים ללימודי תואר ראשון, שנתיים ללימודי תואר שני).

בקורס גישור בסיסי ילמדו התלמידים שיעורים בחמשת שלבי הגישור, ניהול משא ומתן ותהליכי בוררות, יישוב סכסוכים, אימון אישי, גישור ופישור טכניקות  גישור – טכניקות תחקור ותשאול, יצירת זיקה בין אנשים, גישור מוגבל בזמן,  גישור רב משתתפים או רב נושאים, הסכמי פשרה, כללי אתיקה וסטנדרטים ועוד. ובקורס גישור מתקדם תוכלו ללמוד התמחויות בסוגי גישור מגוונים.

קריירה כמגשרים

קורס גישור משפר את יכולות המשא ומתן של כל אחד, והוא מתאים כאמצעי לפיתוח כישורי המו"מ של מנהלים, אנשי עסקים, מורים, פוליטיקאים ובעלי מקצוע רבים נוספים. במידה ובחרתם בקורס גישור המעניק לכם תעודת מקצוע או תואר אקדמי תוכלו לפנות להתמחות בתחום הגישור ולהשתלב בתפקיד מגשר מקצועי בחברות ייעוץ, משרדי עריכת דין, ארגונים גדולים ועוד.

   
תחומים בקורס גישור
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים