מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס איפור

איפור וטיפוח הן פעולות חביבות, בין אם בתקופת פריחה כלכלית ובין אם במיתון או בתקופת הצנע, הצורך להתאפר ולטפח את עצמך היה קיים אצל נשים וגברים כאחד. את סודות האיפור ניתן ללמוד כתחביב על מנת לפשר את הכישורים ברמה האישית, אך מתחום האיפור והטיפוח ניתן בהחלט לעשות מקצוע, ולשם כך קיימים לימודי הקוסמטיקה בכלל ולימודי האיפור בפרט.

קורס איפור ברמות שונות מוצע היום בבתי ספר לאיפור מקצועי הנפתחים ע"י מאפרים בעלי שם, כמו גם בבתי ספר לקוסמטיקה המאגדים מספר מקצועות מתחום הקוסמטיקה והטיפוח ומציעים קורס איפור יחד עם קורס בניית ציפורניים, קורס קוסמטיקה כללית ועוד.

תוכנית הלימוד, היקף הלימודים, השילוב בין תיאוריה ופרקטיקה משתנים מקורס איפור אחד למשנהו, ויש לבחור את התוכנית המתאימה לכם ביותר. חלק מהתוכניות מבוססות על מפגשים בודדים, ואילו תוכניות אחרות מציעות תוכנית לימודי מלאה על פני חצי שנה ויותר.

בין מקצועות הלימוד בקורס איפור תמצאו שיעורים בהכרת עולם האיפור, קוסמטיקה –סוגי עור והטיול המתאים, כלים וחומרים, סוגי מוצרים , הכרת מוצרי האיפור המקצועי בארץ ובעולם, באסטטיקה, הבנת המבנה הפיזיולוגי של הפנים,  התאמת האיפור לאופי וצרכי הלקוח,  איפור עצמי ,  קומוניקציה, תקשורת חיובית ואסרטיבית ועוד. כמו כן, תוכלו להתמחות באיפורי יופי, כלות, איפור לאירועים, תצוגות אופנה, צילומי סטילס, אופנה, פרסומות ועוד.

הקורס הוא לימודי תעודה בסיום הלימודים תוענק לבוגרי קורס איפור תעודה המצביעה על הכשרתם – מומלץ לברר מראש איזו תעודה מוענקת לכם והאם היא מוכרת על ידי מוסדות ממשלתיים ועל ידי אנשי התחום – דבר אשר ישפיע על אפשרויותיכם בבואכם לעסוק בתחום באופן מקצועי במידה ותבחרו בכך. כדאי לברר מראש אם הקורס עוזר לכם בבניית תיק עבודות, אילו בונוסים הוא מעניק (תיק איפור מקצועי וכו'), האם הוא משלב תקופת התמחות והאם מקבלים עזרה במציאת עבודה. 

תעודת מאפשר מקצועי תאפשר לכם לעבוד כמאפרים במכוני יופי וכלות, משרדי פרסום, ותחנות טלויזיה כמו גם להפוך למאפרים עצמאים בארץ ובעולם.

   
תחומים בקורס איפור
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים