מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס תכנות

קצת על תכנות מחשבים

המחשב הוא מכונה אשר יודעת לעשות את הדברים שלימדו אותה. כל פעולה המתבצעת במחשב תוכנתה על ידי אדם אשר כתב לה קוד המסביר את התהליך הרצוי בשפה אשר המחשב מבין. כתיבת קוד מכונה זה נקראת תכנות, במהלכו כותבים, בודקים ומתחזקים את קוד המקור של תוכנית מחשב. כתיבת התוכנית מתבצעת בשפת מחשב, בעבר הרחוק היה מדובר בכתיבה בשפה בינארית, אך מאז פותחו שפות מחשב ידידותיות יותר, המאפשרות למתכנת "לדבר" עם המחשב בצורה יותר קלה (אותה תתרגם התוכנית לשפת מחשב). בקורס תכנות לומדים לכתוב באחת או יותר משפות התכנות הקיימות כיום בשוק, על מנת לייצר תוכניות חדשות.

פרטים על קורס תכנות

קורס תכנות בסיסי יכשיר את התוכניתן באומנות הכתיבה, תוך כדי הצגת כלים לניתוח נכון של הבעיה אותה באה התוכנית לפתור, נתינת כלים לבניית מבנה לוגי נכון, וכתיבת תוכנית בשפת מחשב מתאימה. ניתן ללמוד שפת תכנות אחת ולהתחיל לעבוד בה, או לעבור הכשרה מקיפה כתוכניתן המכיר משפר שפות תכנות ובקיא באלגוריתמיקה ובלוגיקה ברמה גבוהה.

לקורס תכנות כמה מאפיינים שצריך להתייחס אליהם בעת בחירת הקורס. האחד הוא התחום הטכנולוגי בו עוסק המתכנת: מערכות מידע, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה, זמן אמת ועוד. השני הוא היישומים עבורם יש לכתוב תוכנה ותכונותיהם הייחודיות: גרפיקה ממוחשבת, מערכות פיננסיות, אינטרנט וכך הלאה. השלישי הוא שפות התכנות בהן יעשה שימוש על מנת לתכנת, בין עם שפות סף, שפות על או שפות המתמחות בתחום מסויים.

קורס תכנות ניתן ללמוד ברמות משתנות, החל מרמה בסיסית במיוחד ועד לתכנות הנלמד במסגרת תארים מתקדמים באוניסרסיטאות. קורסי תכנות בשפות תכנות, כמו גם קורסי הכשרת מתכנתים משתנים באורכם, וניתן ללמוד בבתי ספר למחשבים, במכללות ובאוניברסיטאות, כמו גם באופן פרטי אצל תוכניתנים מתמחים. בסוף הקורס תוענק לכם תעודה בהתאם למקום ואופי הלימודים. עלות קורס תכנות נעה בין כ-2500 ש"ח לקורס קצר ועד כ-11,000 ש"ח לקורס ארוך (או שכר לימוד אוניברסיטאי במידה והקורס הוא באוניברסיטה).

תוכן הקורס משתנה ממקום למקום, אך הוא יכלול כתיבה תכנית, אלגוריתמים ולוגיקה, כמו גם שפת תכנות אחת או יותר כ: C, C++, C#, VB, JAVA,html, CSS, , Pearl, SQL ועוד שפות רבות אחרות.

קריירה בתכנות

קורס תכנות בסיסי יתן בידיכם את הכלים להשתלב כמתכנתים מתחילים בחברות תוכנה רבות או  כבודקי תוכנה. הכשרה מתקדמת תעניק לכם את יכולת להשתלב בתפקידי פיתוח בכירים יותר ולהתקדם בתחום רווחי זה.

 

   
תחומים בקורס תכנות
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים