מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס עיצוב

לימודי עיצוב מטרתם לפתח את החשיבה של התלמידים ואת הראיה המחרבית, על מנת לייצר רעיונות ומוצרים, העומדים בכל הסטנדרטים כמו גם הטרנדים החמים בתחום. לימודי העיצוב שמים דגש על שלבי בבניית הקונספט ועד ליצירתו של המוצר המוגמר, מפיתוח הרעיון הבסיסי, על ידי טכניקות של איור וציור טכני ועד בנייה של מוצר המבוסס על קונספט כולל אשר בא לידי ביטוי בעיצובו ובצורתו של המוצר. אם אתם בעלי מחשבה מקורית, ומחפשים תחום המאפשר לכם ביטוי אז קורס עיצוב יכול לפתוח בפניכם עולם חדש ומרתק. תחום העיצוב משתרע על פני תתי תחומים רבים המאפשרים לכל אחד למצוא את הנישה המתאימה לו.

קורס עיצוב ניתן ללמוד בהיקף לימודים משתנה ובמוסדות לימוד רבים, חלק לימודי תעודה ואחרים לימודי תואר. קורסי עיצוב מתמחים בתחומים רבים כעיצוב אופנה, עיצוב גרפי, עיצוב פנים, עיצוב אתרים, עיצוב חלונות ראווה, עיצוב תעשייתי, עיצוב אדריכלי, עיצוב שיער ועוד, כמו גם לימודי עיצוב ברמה גבוהה האורכים ארבע שנים במוסדות אקדמים מובילים.  תוכניות הלימוד מותאמות לשוק והן משלבות תיאוריה ופרקטיקה, סיורים לימודיים, מפגשים עם מעצבים בתעשייה, יישומיות גבוה וטכנולוגיות חדשות המובילות את התחום.

תוכניות הלימוד כוללות קורסים במספר נושאים משותפים לכל תחומי העיצוב, כמו גם נושאים ייחודים להתמחות. על המעצב לתכנן ולייצר מוצר בעל מימד ויזואלי ומימד ממשי המעבירים יחד את הרעיון הנדרש, ומשתלבים למוצר מוגמר בעל משמעות. לשם כך תוכניות הלימוד בקורס עיצוב כוללות מקצועות מתחומים כפסיכולוגיה, טכנולוגיה וסוציולוגיה המציגות את רעיונות העיצוב הבסיסי, שימושי אור וצל, גפריקה ויישומים ממוחשבים, תורת החומרים, טכנולוגיות תכנון וייצור, כמו גם ההיסטוריה של העיצוב, טרנדים ואופנות.  כמו כן כל תחום יכיל קורסי התמחות מתאימים.

קריירה למסיימים קורס עיצוב

תחומי העיצוב מגוונים, ומאפשרים לבוגריהם השתלבות בתפקידים רבים בתעשייה, במפעלים קטנים וגדולים, בחברות מתמחות וגם כמעצבי הבית בתחום מסויים. ניתן להמשיך ללימודים אקדמאים בתחום, ולהמשיך בקריירה אקדמית של מחקר והוראה.  ניתן לפתוח עסק עצמאי, להפוך לאומנים, או להתמחות תקופה מסויימת אצל מעצבים מוכרים ולפתח שם בענף.

 

   
תחומים בקורס עיצוב
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים