מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס נדל"ן

קצת על תחום הנדל"ן

תחום הנדל"ן מושך איליו אנשים רבים המעוניינים להשתתף בפעילות הנמרצת המתנהלת בו בשנים האחרונות. פריחת הבנייה, קניה ומכירה של שטחים, בתים ואף מבני ענק טומנים בחובם אפשרויות לעסקאות מרתקות ורווחיות ורבים מחפשים להיכנס לתחום. על מנת לעסוק בתחום יש לעבור מבחן הכשרה של רשם המתווכים, ומומלץ לקחת קורס נדל"ן אשר יכשיר אתכם בנבכי הנדל"ן. כדי להתקבל לקורס נדל"ן תצטרכו להציג תעודת יושר ולעבור ראשיון אישי. בתום ההכשרה יש לעבור מבחני רישוי של רשם המתווכים כדי לעסוק בתחום.

פרטים על קורס נדל"ן

ישנו מגוון רחב של מוסדות המציע קורס נדל"ן כמו גם קורסי נדל"ן שונים, המבטיחים להכשיר אתכם בתחום, להכין אתכם למבחני הרישוי ולתת בידיכם כלים מקצועיים לעבוד כמתווכי נדל"ן, יועצי נדל"ן ואף איך להתחיל את דרכיכם כעצמאיים בפתיחת משרד תיווך משלכם.

בנוסף לקורס ההשכרת כמתווכי נדל"ן, תוכלו להרחיב את השכלתכם בתחום הנדל"ן למטרת השקעות, הכשרה מקצועית בתחום המשפט, או אף לקראת בניה או קניית ביתכם בקורס נדל"ן ממוקד. ביניהן תוכלו למצוא קורס שמאי מקרקעין, ניהול נכסי נדל"ן, השקעות בנדל"ן, בניית בית, ואף קורס לקראת קניית בית.

אורך הקורס משתנה אך הוא נע בין 70 ל-100 שעות, ב8-15 מפגשים בני 3-4 שעות. רוב מוסדות הלימוד יציעו את הקורס בלימודי ערב, אך ניתן ללמוד גם בלימודי יום.

בין נושאי הלימוד בקורס נדל"ן תמצאו הכנה למבחן הרישוי העוסק בדיני מתווכים במקרקעין, ותקבלו ידע מעמיק בתחומיו השונים כדיני מתווכים, הגנת הצרכן, חוזים, מקרקעין, מכר דירות, הגנת הדייר, תכנון והבנייה, מיסוי, רישוי עסקים והוצאה לפועל. בנוסף קורס נדל"ן ילמד אתכם איך לאתר נכסים, לשווק אותם נכון, לנהל משא ומתן מוצלח, ליצור קשרים מתאימים ואיך להתחיל עסק משלכם.

קריירה בנדל"ן

בוגרי קורס נדל"ן יוכלו לאחר מעבר מבחן הרישוי של רשם המתווכים לעסוק כמתווכי ויועצי נדל"ן בסוכנויות תיווך או כעצמאים. כמו כן זהו ידע זה מעשיר את ההשכלה של משפטנים וכלכלינים העוסקים בתחום הנדל"ן.

 

   
תחומים בקורס נדל"ן
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים