מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס מזכירות

על מנת לנהל את המשרד המודרני נדרשים כישורים רבים בתחום הארגון, השפה המחשב ותקשורת בין אישית. לשם שיפור כישורים אלו מוצע למעוניינים קורס מזכירות המכשיר לתפקיד מסובך זה. מעבר לקורס מזכירות כללי ניתן להמשיך את ההכשרה בתחום בקורס מזכירות בכירות, קורס מזיכרות רפואית או קורס מזכירות משפטית הנכנסים לעומקם של הצרכים הפרטניים של תחומים אלו.

פרטים על קורס מזכירות

קורס מזכירות ניתן ללמוד בבתי ספר פרטיים, במכללות, במסגרת הכשרה מקצועית או אף בקורסים של האוניברסיטה הפתוחה. ניתן ללמוד בלימודי יום או לימודי ערב ואורך הקורס משתנה בהתאם ועלות קורס מזכירות נעה בין 4,000 ל-5,000 ש"ח.

כאמור, קורס מזכירות בא להכשיר לעבודת ניהול המשרד המודרני וכולל את נושאי הלימוד הבאים מתחום הניהול: מושגי יסוד הארגון וניהול, הגורם האנושי בעבודה, חשבונאות וכספים, מושגי יסוד בכלכלה, דיני עבודה ודיני עסקים ועוד. ניהול מערכות מסחריות, מסחר אלקטרוני, ניהול לוגיסטי.

בתחום המשרד הממוחשב הקורס מכשיר לשימוש בתוכנות עיבוד תמלילים WORD, הכנת מצגות POWER POINT, גיליון נתונים ב-EXCEL , ניהול ושמירה על מאגרי מידע, שימוש בתוכנות המייל ויומן אלקטרוני ב- OUTLOOK, הקלדה בעברית ואנגלית, תוכנות חשבונאיות, אבטחת מידע.

כדי לנהל תקשורת נכונה במשרד, לומדים בקורס מזכירות את רזי ניהול מידע, ארגון נתונים, ניהול רשונות ותיקיות, תכתובת דוחות ופרוטוקולים, ניהול מידע בין עובדים, כמו גם שיפור התקשורת בין אישית, תדמיתנות, שירות לקוחות, התמודדות עם לחץ ושחיקה. המזכירה המודרנית צריכה בדרך כלל לדעת גם קצת בתחום השיווק, תפעול, ארגון אירועים ועוד תפקידים רבים הנופלים בחיקה בהתאם לאופי מקום העבודה.

קריירה במזכירות

אין רבים החושבים, או חושבות על קריירה במזכירות, אך במצב השוק הנתוןף כל ארגון קטן וגדול נדרש למזכירות, ובתפקידים הבכירים המזכירה היא מוקד כוח משמעותי

 

   
תחומים בקורס מזכירות
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים