מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס באינטרנט

קורס באינטרנט מאפשר לאנשים רבים להשתמש בטכנולוגית האינטרנט כדי לגשת ללימודים ברמה גבוהה מכל מקום בו הם נמצאים. קורס באינטרנט משלב בדרך כלל מספר טכנולוגיות ממוחשבות ומתוקשבות ההופכות את הקורס לבעל ערך רב, שאינו נופל מקורס מסורתי ולעיתים אף מתעלה עליו.

ישנם סוגים שונים של קורסי לימוד באינטרנט, המשתמשים במצגות, סרטים, תוכנות לימוד, כמו גם שיעורים מתוקשבים בו צופים במרצה בזמן אמת ומשתתפים בדיון יחד עם תלמידים אחרים, היושבים גם הם מול מחשבם האישי. בקורס באינטרנט אם כך תקשיבו להרצאות, תקראו מאמרים, תשתתפו בדיונים ואף תגישו עבודות דרך המחשב, כמו בכל קורס רגיל.

היתרונות הגדולים של קורס באינטרנט מתבטאים במיקום ובמחיר. על מנת להשתתף בקורס באינטרנט תצטרכו לפנות לכם בדיוק את זמן הקורס, ללא צורך בנסיעות, חנייה, או אף החלפת בגדים, תוכלו להתחבר מהבית, בפיג'מה, וללמוד יחד עם מרצים מובילים ותלמידים מכל הארץ (או העולם) מבלי לנסוע לשום מקום. כמו כן, מארגני הקורס אינם צריכים לשכור חדרי לימוד יקרים והחסכון מתבטא בעלויות הקורס המתוקשב.

מגוון גדול אתרים בכל התחומים כמעט מציע גם קורס באינטרנט ללימוד עצמאי, ואף חינמי, בו תוכלו להוריד את המידע אל מחשבכם האישי או לקרוא בדפי האתר וללמוד את הנושאים הנדרשים לכם. קורס כזה מאפשר לכם בדרך כלל הצצה ראשונית אל התחום הנלמד והוא מתאים מאוד לבעלי יכולת למידה עצמאית.  לאחר מכן תוכלו להצטרף לקורס מקצועי, או להמשיך ללמוד בעצמכם דרך תוכניות מקוונות אחרות .

בין קורסי הלימוד המוצעים באינרטנט תמצאו קורסים בתכנות, הכרת המחשב, עבודה בתוכניות ממוחשבות כמו גליונות אלקטרוניים, תוכניות גרפיות, עיצוב אתרים, ותכנון תקציבי, קורסים לכל תחביב אומנותי, חברתי או אחר, קורסים ללימוד כל שפות העולם וגם קורסים אקדמיים מאוניסרסיטאות מובילות.

   
תחומים בקורס באינטרנט
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים