מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס תיווך

קצת על תחום התיווך

מתווך נדל"ן הוא אדם העוסק בתיווך בין מוכרים וקונים של בתים ונכסי דלא ניידי אחרים. תחום הנדל"ן פעיל מאוד, ומגלגל סכומים גדולים, לכן אנשים רבים מעוניינים להשתלב בו. בשנים האחרונות חווה התחום פריחה רצינית בעקבות פריחת הבנייה, קניה ומכירה של שטחים, בתים ואף מבני ענק. עסקאות אלו דורשות אנשים מיומנים אשר בקיאים בחוקים ובתקנות, כמו גם ביחסי אנוש, שיווק, מכירות ומשא ומתן. כדי להתמקצע בתחום מומלץ להשתתף בקורס תיווך מקצועי,  אשר יכשיר אתכם בנבכי הנדל"ן ויכין אתכם למבחן הרישוי של רשם המתווכים.

פרטים על קורס תיווך

ניתן ללמוד את מקצוע התיווך על ידי עבודה במשרדי תיווך בתפקידים שאינם תיווך, או לקצר את התהליך ולגשת לקורס תייוך נדל"ן של בתי הספר המשוייכים למשרדי תיווך גדולים.  ישנו מגוון רחב של מוסדות המציע לימודי תעודה תיווך נדל"ן כמו גם קורסי נדל"ן שונים, המבטיחים להכשיר אתכם בתחום, להכין אתכם למבחני הרישוי ולתת בידיכם כלים מקצועיים לעבוד כמתווכי נדל"ן, יועצי נדל"ן ואף איך להתחיל את דרכיכם כעצמאיים בפתיחת משרד תיווך משלכם.

קורס תיווך מתנהל בדרך עלל על בסיס של כעשר פגישות בנות 3-4 שעות, אך חלק מהמוסדות מציעים גם קורסים ארוכים יותר. כדאי לוודא כי הקורס מכין אתכם למבלני הרישוי וממקד מספר מפגשים בנושא. רוב מוסדות הלימוד יציעו את הקורס בלימודי ערב, אך ניתן ללמוד גם בלימודי יום.

קורס תיווך יכין אתכם לעבודת התיווך ויעסוק בדיני הנדל"ן, כמו גם בתכונות הנדרשות לאיש מכירות כיכולות שיווק עצמי ושיווק נכסים, איתור נכסים, ניהול משא ומתן ועוד. תכירו את נבכי התחום ואת הדינים והתקנות הנדרשים, תלמדו איך להכין חוזים ומה להכיל בהם ועוד.

קריירה כמתווך דירות

לאחר מעבר מבחן הרישוי של רשם המתווכים ורישום בפנקס המתווכים, בוגרי קורס תיווך נדל"ן יוכלו לעסוק כמתווכי ויועצי נדל"ן בסוכנויות תיווך או כעצמאים. בהמשך תוכלו להרחיב את ההשכלה בתחום בקורסי נדל"ן מתקדמים ומתמחים כשמאי מקרקעין, יועצי נדל"ן בכירים ועוד.

   
תחומים בקורס תיווך
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים