מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס ספרות

ספרות היא מקצוע אשר תמיד יהיה לו ביקוש. גברים ונשים כאחד צריכים להסתפר, להסתרק ולסדר את שערם, ואופנות השיער השונות מכתיבות ביקורים קבועים אצל הספר או הספרית. ספרות זו אומנות הדורשת שליטה בטכניקות, הכרת חומרים, סוגי שיער, מבנה פנים וגולגולת, כמו גם מידה לא מעטה של כישרון אומנותי. כיום נהוג לקרוא לספרים מעצבי שיער, תואר מכובד יותר המכיל בתוכו את הפן האומנותי של המקצוע.

פרטים על קורס ספרות

קורס ספרות מטרתו להכשיר את הספר ברזי הספרות, ואורכו משתנה ממקום למקום. משרד העבודה מכיר במקצוע הספרות, וניתן ללמוד אותו במסגרת הכשרה מקצועית, לימודי תעודה כמו גם לקבל תעודת מקצוע סוג 1 בסיום הלימודים בבתי ספר מובילים לספרות (תלוי במעבר מבחן). דרישות הקבלה לקורס ספרות אינן מחמירות, אם כי בבתי ספר מובילים הביקוש הגבוה יותר מוביל למבחני התאמה וראיון אישי כדי להתקבל.

אורך קורס ספרות מלא הוא בן כ-200 שעות לימוד, ומכיר תיאוריה ובעיקר פרקטיקה בתחום השיער. ניתן ללמוד במסגרת לימודי יום, או לימודי ערב בבתי ספר לספרות המופעלים על ידי ספרים ומעצבי שיער מובילים, כמו גם במכללות להכשרה מקצועית כגון רשת עמ"ל.

בין נושאי הלימוד בקורס ספרות תמצאו מבנה השיער ואבחונו, קבלת לקוחות, טיפולים ומסיכות, החלקת שיער, רולים, צביעת שיער, שטיפות, סלסול,גלים ושישיות, עיצוב תסרוקות לאירועים שונים, תספורות נשים, תספורות גברים, מבנה פנים, שיטות בעיצוב שיער, כמו גם נגיעה בתחום הקוסמטיקה.

 
 
 

קריירה כספרים

קורס ספרות מעניק לכם תעודת מקצוע מבוקש, ותוכלו למצוא תעסוקה כספרים או מעצבי שיער לאחר סיום ההתמחות במספרה, או אף לפתוח מקום משל עצמכם ולהתנהל כעצמאיים.

   
תחומים בקורס ספרות
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס אקסל
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים