מחפשים מידע על קורסים?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

קורס אקסל

קצת על תוכנת אקסל

אקסל  Excel היא תוכנת גיוליונות נתונים אלקטרונים מבית מיקרוסופט אופיס, תוכנה זו יעילה להצגה, חישוב ואוטומציה של ערכים מתמטיים ונוסחאות לצרכים שונים. באקסל תוכלו לארגן נתונים בטבלאות (מסדי נתונים), לעבד אותן בקלות, להפעיל עליהן פונקוציות חישוביות ולמשוך מהן נתונים לטבלאות חדשים ולתוכניות אופיס אחרות . השימוש הבסיסי באקסל הוא אמנם פשוט, אך בתוכנה זו קיימות גם פונקציות מסובכות המאפשרות חישובים וניתוחים מסובכים, כמו גם תכנות תוכניות מותאמות אישית.

במשרד המודרני אקסל משמשת כמעט בכל תפקיד החל מחישובי שכר, נוסחאות מרובות ערכים, ועד לחישובים מדעיים. שליטה בסיסית בתוכנת אקסל נדרשת היום מכל תלמיד בבית הספר, מסטודנטים ועובדי משרד, ולעיתים קרובות גם שליטה מוחלטת בפונקציות המורכבות וברכיבי התוכנה האחרים היא הכרחית. לשם כך תוכלו לגשת לקורס אקסל המוצע ברמות שונות ובמטרות שונות בבתי ספר למחשבים ובמוסדות לימוד רבים.

פרטים על קורס אקסל

בקורס אקסל בסיסי תלמדו את הפעולות הבאות: שימוש בתאים, הוספה, מחיקה ועדכון רשומות, מיון, סינון, פונקציות בסיסיות כמו סכום, ממוצע וספירה, אימות נתונים, והפקת גרפים.

בקורס אקסל מתקדם תלמדו קישורי טבלאות, טבלאות ציר, פונקציות מתקדמות לניהול נתונים, שימושים מתמטיים, סטטיסטיים, כלכליים ועוד, כמו גם תכנות VB.

מה חשוב לבדוק בעת בחירת קורס אקסל?

מגוון קורסי הלימוד לאקסל הוא גדול, והוא נע בין קורס אקסל בפגישה חד פעמית המציגה את תכונותיה הבסיסיות של התוכנה ועד לקורסים מקצועיים המקיפים פונקציות מסובכות והיביטי תכנות. יש חשיבות רבה להכשרתו של המדריך/מרצה בקורס, רמת ידיעותיו (אם הוא בעל ,תעודת MOS –Microsoft Office Specialist ) ונסיונו בהעברת קורסי מחשבים.

למעוניינים בהכשרה בסיסית או בשליטה בתכונות מסויימות של התוכנה מומלץ לנסות  בשלב ראשון להיכנס לאתרים מקצועיים, פורומים וקורס אקסל אינטרנטי, אשר מוצע חינם באתרים מסויימים.

   
תחומים בקורס אקסל
קורס עיצוב גרפי
קורס מנהלי רשתות
קורס ג'אווה
קורס SAP
קורס תכשיטנות וצורפות
קורס ניהול ויזמות עסקית
קורס הכשרת מאמנים
קורס טכנאי מחשבים
קורס בניית אתרים
קורס מזכירה רפואית
קורס מסחר בשוק ההון
קורס משחק
קורס עיצוב תעשייתי
קורס צילום
קורס דוט נט
קורס אופיס
קורס עיצוב אתרים
קורס EXCEL
קורס WORD
קורס POWERPOINT
קורס ACCESS
קורס העצמה אישית
קורס מולטימדיה
קורס ניהול מחסן
קורס הנהלת חשבונות
קורס ספרות
קורס ערבית
קורס ציור
רשימת קורסים
קורס גרפיקה ממוחשבת
קורס באינטרנט
קורס נדל"ן
קורס עיצוב
קורס פוטושופ
קורס תכנות
קורס הכשרה מקצועית
קורס איפור
קורס מנהלים
קורס גישור
קורס טכנאי
קורס חשבי שכר
קורס קונדטוריה
קורס תקשורת
קורס גרפיקה
קורס יוגה
קורס מטפלות
קורס ספרדית
קורס צורפות
קורסים לשכת התעסוקה
קורס מורי דרך
קורס תיווך
קורס מזכירות
קורס מחשבים
קורס ניהול
מחיר קורס
קורס עיצוב פנים
קורס אנגלית
קורס קיץ
האוניברסיטה הפתוחה קורסים