מחפשים מידע על מיקוד לבגרות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

מיקוד לבגרות

ריכזנו עבורכם את כל המוסדות הרלוונטיים לתחום מיקוד לבגרות.
אם ברצונכם לפנות ישירות למוסדות הלימוד, סמנו את אילו שברצונכם לקבל מהם מידע.
המידע שיתקבל יאפשר לכם לערוך השוואה בין המסלולים השונים.

מידע נוסף

מחכים למבחן בגרות במתמטיקה הקרב ובא? האם אתם סגורים במאה אחוז על החומר עליו תישאלו במבחן הבגרות? במידה ולא חשוב כי תוודאי בטרם המבחן מה המיקוד המדויק למבחן הבגרות עליו תיבחנו אוטוטו. לקראת המבחן מפרסם משרד החינוך את רשימת הנושאים המדויקת אשר עליהם תבחנו במבחן הבגרות המדובר וזאת לצד רשימת נושאי לימוד אשר ייתכן ואותם למדתם, אך נבחרו השנה שלא להופיע במבחן הבגרות. התמקדות נכונה בחומר הצפוי להישאל במבחן, יכולה לשפר את סיכוייכם להצליח במבחן בגרות. רבים מהתלמידים נוטים לבחור מתוך רשימת המיקוד למבחן את הנושאים אשר אותם הם יודעים יותר טוב משאר הנושאים, אקט זה של סינון החומר והימור לקראת הבחינה מסכן חלק נכבד מהתלמידים אשר יכולים לגלות במבחן חומרי לימוד רבים אשר עליכם כלל לא התכוננו.

במידה ואתם אכן מתכוננים להבחן אוטוטו בבחינת הבגרות ובמידה ועדיין לא דאגתם לעבור על רשימת המיקוד למבחן הבגרות המדובר, אנא בדקו באתר יורם את רשימת המיקוד המדויקת והנכונה לקראת מבחן הבגרות. רשימת המיקוד העדכנית מפורסמת בדרך כלל גם באתרי האינטרנט השונים של משרד החינוך ברשת האינטרנט. שימו לב כי רשימת המיקוד המתפרסמת ברשת האינטרנט מתייחסת אך ורק לשנת הלימודים הנוכחית ולתאריך הבחינה המדויק (בהתאם לשינויים בין מבחן חורף לבין מבחן הקיץ), הרי בכל שנה רשימת המיקוד משתנה בהתאם להחלטות משרדי החינוך והמפקחים האחראים.