מחפשים מידע על מכינות?
אנחנו נעזור לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי בתחום הלימודים: מוסדות הלימוד, מסלולי הלימוד, מחירים, מלגות, ימים פתוחים ועוד. השירות ניתן חינם!

לקבלת מידע בדואר אלקטרוני לחצו פה

 

מכינה לעיצוב ואדריכלות, מכינות לעיצוב ואדריכלות

מסלולי לימודי עיצוב ולימודי אדריכלות הם מסלולים מבוקשים. אנשים רבים מעוניינים להשתלב בלימודי עיצוב ולימודי אדריכלות ותהליך הקבלה שעליהם לעבור כולל מרכיבים שונים אשר לעיתים משתנים בין מסלול לימודים אחד לאחר. תהליך הקבלה אל לימודי עיצוב או לימודי אדריכלות עשוי לכלול מבחנים, ראיון והגשת תיק עבודות. על מנת לשפר את סיכויי הקבלה אל הלימודים ולקבל הכנה לתהליך הקבלה, ניתן להשתלב בלימודי מכינה לעיצוב ואדריכלות.

מכינות לעיצוב ואדריכלות מתקיימות במוסדות לימודים שונים ברחבי הארץ והן מיועדות להכין את התלמידים לקראת תהליך הקבלה אל הלימודים. במסגרת לימודי מכינה לעיצוב ואדריכלות רוכשים התלמידים ידע בתחום העיצוב, לומדים מושגים מהתחום וכן לומדים על טכניקות ביטוי שונות. הלימודים במסגרת מכינות לעיצוב ואדריכלות בדרך כלל כוללים גם היבט מעשי ובמסגרתם מתנסים הסטודנטים בתחומים שונים ורוכשים כלים ומיומנויות בתחום העיצוב.

בדרך כלל הלימודים במסגרת מכינה לעיצוב ואדריכלות כוללים הכנה מקיפה של התלמידים לקראת המרכיבים השונים של תהליך הקבלה. ניתן למצוא במכינות סיוע וייעוץ בנוגע לשלבים השונים. ניתן לקבל סיוע בהכנת תיק עבודות, כמו כן ניתן לקבל הכנה מתאימה לראיון אשר מהווה לעיתים חלק מתהליך הקבלה אל לימודי עיצוב או אדריכלות. מכינות לעיצוב ואדריכלות יוכלו לאפשר לתלמיד גם לקבל הכנה מתאימה למבחני הכניסה המהווים חלק מתהליך הקבלה למסלולי לימודי עיצוב מסוימים. רוב מכינות לעיצוב ואדריכלות מעניקות גם ייעוץ וסיוע לתלמידים אשר מעוניינים ללמוד לימודי עיצוב, אך לא בטוחים איזה ממסלולי הלימודים הוא המסלול המתאים עבורם.

הלימודים במסגרת מכינה לעיצוב ואדריכלות יוכלו לסייע לתלמיד להגיע מוכן יותר אל תהליך הקבלה, כשהוא בעל הבנה טובה יותר בתחום העיצוב. כמו כן, הלימודים במכינה יוכלו לשפר את סיכויי הקבלה של התלמיד אל מסלול הלימודים בו מעוניין ללמוד.